Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2021, 01:30   #1571
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 107 - 1940.VI.10; pn; południe; Tuluza

- No to mój post jest. :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 08.27.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy



- Oki, to w tej turze minęło parę chwil. Ale zrobiło się przez czas zamieszanie.

- Ponieważ wybraliście zachowanie spokoju to nie kulałem kostul. Po prostu jakby z automatu policjanci mieli inicjatywę. Sierżant złapał Joliota a pozostali wyciągnęli broń i wycelowali w agentów.

- Cała szybka rozmowa sierżanta z profesorem to tak "w biegu" jak idą dookła restauracji aby wrócić do wyjścia z niej. W tymczasie pozostała trójka trzyma agentów na muszce. No ale wynik rozmowy był dla obu rozmówców dość zaskakujący. Więc koniec końców sierżant zostawił profesora przy wyjściu i wrócił do stolika agentów.

- Co do dokumentów to agenci mają 2. Jeden to zwykły dowód osobisty jaki ma każdy dorosły. Druga to ta legitymacja wojskowa Noemie. (nie pamiętam teraz jaką legendę ma Franek jak jakąś wojskową to też ma odpowiedni, drugi dokument).

- W sumie w tej turze możecie dać posty na tym właśnie jak agenci reagują na to wszystko.


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać

- Chronologicznie to ekipa skończyła zakopywać kanistry w nd wieczorem. Ale szefowa zdecydowała się nie jechać na wariat ado Tuluzy tylko pojechać rano. Czyli już 06.10 w pn rano. Sama droga to jak poprzednio ok 1-1,5 h jazdy samochodem. Więc późnym rankiem już cała czwórka była w Tuluzie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline