Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2021, 06:32   #105
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
No to jeszcze waga Sakwy, która w podręczniku jest, ale bez podanej wagi.
Cytat:
Napisał Dhorr Zobacz post
Nie mogę znaleźć ceny ani wagi Sakwy. Poproszę.

Czy ciężar noszonego ubrania wlicza się do udźwigu, czy założone ubrania się pomija?
https://www.dndbeyond.com/equipment/pouch
Tu podane jest, że sakwa waży jednego funta (0,5kg) i kosztuje 5sp, więc tyle przyjąłem. Trochę głupio, że nie ma tego w podręczniku...

Cytat:
Napisał Dhorr Zobacz post
Czy czar Fala Gromu szkodziłby także moim zarodnikom na drodze działania czaru?
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
wiadro 15 l waży 1 kg i kosztuje 5 miedziaków, bukłak pusty wazy 0,5 kg mieści 2 l i kosztuje 2 srebrniki. Raczej to zawyżone, ale przyjąć możesz że taki 40 l to by pusty ważył 10 kg i kosztowałby 40 srerbników, analogicznie wiadro. (str. 150-153 podr. gracza)
Proponuję przyjąć, że wiadro 40L waży 2,25kg. Ok? To dlatego, że sugeruję przyjąć, że większe wiadro waży trochę mniej od kilku mniejszych mieszczących tyle samo Za takie wiadro mógłbym dać nawet więcej, niż 15 miedziaków

Udostępniłem Ci na maila już moją kartę, choć wciąż nie wiem co powinienem wpisać w Spellcasting Ability.

Póki co będę zwykłym druidem, a co dalej zobaczę później.
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 22-08-2021 o 08:32.
Dhorr jest offline