Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2021, 10:25   #5
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Cytat z Peruna:


"Choćby czytanie wywodów merilla mnie rozbawiło. Cała otoczka hejtu tylko dlatego że jest metagamerem i ktoś mu to powiedział w twarz.
Boli. Bardzo wielu boli ale to też dobrze. Inaczej każdy mógłby tu deptać drugiego człowieka bez konsekwencji"



Nie graliśmy razem nigdy. Nawet Cię nie kojarzę. Wątpię też, że zadałeś sobie trud przeczytania Edenu, czy jakiejkolwiek innej sesji w której grałem. Powielasz brednie kolportowane przez Pipa i Zombi... Żadnych argumentów, żadnej merytoryki - tylko wycieczki osobiste. To dobrze, bo pokazuje idealnie sytuację jaka zapanowała na forum.



Tak, wszystkiemu winny jest merill, który nie grał na LI od dobrych kilku lat na poważnie (owszem, zdarzyły się przelotne epizody - duże nadzieje na Dział Postapo wiązałem z osobą Rudej) . To ja przekonałem prawie wszystkich Opków do rezygnacji, to ja te kilkanaście osób namówiłem do głosowania przeciwko Zombi i Kremowi... BUahaha jestem Złym Wszechmocnym Demiurgiem LI.


Boże co za bzdury


Ale dobrze, bo takie ataki osobiste świadczą o tym, że się niektórym pod krzesełkiem pali.


Bez odbioru - merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline