Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2007, 11:10   #28
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
Ashur widząc jak układał się bieg wydarzeń nie mógł dłużej czekać. Doskonale zdawał sobie sprawę, że jeśli nie zareaguje kolejni jego towarzysze mogą zginąć. W tym momencie czas był tak cenny; czas, którego w końcu mieli tak niewiele. Widząc szturmującego Genoshiana, Ashur przemienił się w postać opiekuna dołączając do starcia.

- Przywróć mi moja postać!- na te słowa Kalidianin stanął jak wryty. Ta istota mówi… i co jeszcze bardziej go zdziwiło …została zamieniona w to coś bez własnej woli. Ashur natychmiast odegnał od siebie setki pytań krążących w jego głowie. Wiedział tylko jedno. Ta istota nie może zginąć. Muszą ją mieć całą, aby się dowiedzieć jak zmieniła się w to coś. Pod postacią lodowego wilka skoczył na potwora, wbijając swoje kły w rękę ściskającą Kyro. Miał nadzieję, że dzięki jego umiejętności włochata kończyna stwora zamarznie i puści Strażniczkę lustra…
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline