Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2021, 17:21   #16
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
W wątku fabularnym pojawił się nowy wpis i korzystaj z tej okazji chciałem poruszyć pewną ważną kwestię. @Pinn będzie wiedział od razu, o co chodzi, ponieważ grał już u mnie wcześniej i zna doskonale moje upodobanie do zaawansowanego światotworzenia.

@Johny, @Wilczy - jak przebąkiwałem w rekrutacji, będąc Mistrzem Gry lubię zagłębiać się w taki opis świata, który wiąże z nim bezpośrednio postacie Waszych bohaterów. To dlatego w moich sesjach często pojawiają się sceny fabularne, gdzie jako MG opisuję pewne konwersacje lub poczynania Waszych postaci bez wcześniejszego ich konsultowania z graczami. Są to z natury wstawki całkowite nieinwazyjne, które nie stawiają BG w obliczu żadnego zagrożenia i mają jedynie pogłębić wizję świata oraz dostarczyć Wam nieco pobocznych informacji. Pisząc je staram się zawsze brać pod uwagę charakter bohatera przedstawiony w jego KP.

Przykładem takiej praktyki niechaj będzie post #10 (monolog Kato oraz prezentacja wozu). Wydaje mi się, że to przyjemniejsza forma prezentacji świata od wpisu w komentarzach, kim jest Kato oraz co to Hussarya, więc mam nadzieję, że taki lekki autopilot Waszych postaci nie wzbudzi w Was negatywnych wrażeń - a piszę to na bazie moich doświadczeń z graczami, dla których takie sterowanie postaciami przez MG jest nie do zaakceptowania. Gdybyście jednak mieli zastrzeżenia, poszukamy jakiegoś kompromisu.

Dodatkowo chciałbym wiedzieć, czy tak obszerne fabularki są dla Was w porządku czy raczej przytłaczają niepotrzebnymi informacjami i co ewentualnie miałbym w nich zmienić.

Jeśli o samą grę chodzi, chętnie zobaczyłbym teraz post Pinna opisujący wyjazd Arrinerą z garażu oraz post Johnego opisujący reakcję Ryana na dotychczasowy bieg wydarzeń (oraz opcjonalnie nowy wpis Wilczego już w wozie, w drodze do przydrożnego baru po przekąski).

@Pinn, w swoim poście rzuć 1k10 proszę, chciałbym zobaczyć jak radzisz sobie za kółkiem takiego luksusowego wozu.

Jeśli nie będziecie mieli zastrzeżeń, proponuję deadline na odpisy do wtorkowego wieczoru.
 
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem