Wątek: Sonda nr 1
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2021, 23:09   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka

Cytat:
Cichy z najlepszych domów mody
- Hmm... A nie "ciuchy"?


- Okay, to taki mały żarcik na początek Ale poczytałem i no parę opcji wygląda ciekawie. Dawno nie byłem po tamtej stronie stołu bo ostatnio głównie misiuje. Ale mam parę pytań i uwag.


1 - Mnie przydałoby się wiedzieć w jakim to uniwersum by się działo. I z mechy i fabularnie. Czy to jakieś oficjalne czy jakaś autorka czy jeszcze jakoś inaczej.

2 - Data by mi coś powiedziała. Bo chyba tylko Republike Weimarską kojarze kiedy to by się mogło dziać. A te Miami i inne no to nie bardzo.

3 - Co do tych opcji co najbardziej wydały mi się interesujące przy pierwszym wrażeniu

Palmy, Katanga i Moczary. Generalnie ja się czuję nieźle w akszynach i śledztwach a właśnie te opcje mi się wydają najbardziej do tego zbliżone. (ale patrz pkt 1 i 2).

Palmy - tak bo jakieś śledztwa z odznaką jako gliniarz (o ile dobrze rozumiem ideę) to czemu nie. Lubię wybory i kombinowanie w grze.

Katanga - szczerze mówiąc kojarzy mi się silnie z konfliktem w tym rejone z lat 60-tych ubiegłego wieku. To by akcja się działa wtedy czy kiedy indziej? Ale przyznam, że bardziej mi się ten konflikt kojarzy z najemnikami niż dziennikarzami. No ale jak to by było bardziej współczesne no to kto wie. Właściwie co by tacy dziennikarze mieli robić w tej sesji? Ale mówię no "na czuja" opis mi pasuje na jakieś śledztwo i rozwiązywanie zagadek no to coś co lubię.

Moczary - No opis wygląda ciekawie i tak mi się kojarzy z lovercraftową zdenegerowaną Nową Anglią ale szczerze mówiąc to nie jestem pewien czy to jakiś fragment naszego reala/uniwersum czy jakiś oddzielny świat. W tym rozszerzeniu co napisałeś powyżej trochę brzmi jak oddzielny świat ale nadal nie jestem do końca pewien (patrz pkt 1 i 2).


4 - Generalnie wydaje mi się, że w wielu jak nie wszystkich opjach pojawia się wątek paranormalny/magiczny/okultystyczny. Ale w połączeniu z pkt. 1 i 2 to trudno mi na czuja wyczuć "stężenie" tych rzeczy. Tak na poziomie wiedzy powszechnej "z ulicy" jak i BG.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline