Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2021, 06:34   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
[18+] Horror/slasher - Twin Oaks - Komentarze

Witam Was serdecznie. Dzisiaj postaram się dodać odpiskę dla Wszystkich.

Wyślę również PW z linkiem do naszego google docka, możemy tam prowadzić rozmowy.

Miałem taki zwyczaj, że po każdym poście wrzucałem komentarz z terminem na posty z Waszej strony. Od razu mówię, że nie będę mocno ścigał za terminy, bo sam mam mocno pozmieniane priorytety życiowe i zawodowe i wiem, że czasami bywa różnie. Ale jednak przyjmijmy zasadę, ze jeśli ktoś nie może w danej kolejce napisać lub wie, że będzie potrzebował więcej czasu, to wystarczy PW w tym temacie lub komentarz.

Czego wymagam od Was?

Dobrej zabawy? W miarę poprawnej polszczyzny? Emocji w grze? Dobrych, koleżeńskich relacji w sesji i nie mam na myśli tutaj relacji między Waszymi postaciami?

Twin Oaks to od teraz również miasteczko Waszych bohaterów i otrzymujecie dar światotworzenia w ograniczonym zakresie. Potrzebujcie NPCa - wstawiajcie go, remizy strażackiej - wpisujcie, muzeum - ta dam! - jest. Wasi Bohaterowie mieszkają w nim od dziecka. Znają tam sporo ludzi, sporo miejscówek. Znają też siebie, chociaż jak te relacje się układają, to tylko Wasze własne decyzje.

No i to tyle w temacie.

Cieszę się, że wróciłem na LI i że jesteście pierwszym składem od kilku lat, na który trafiam. Część pamiętam sprzed lat i fajnie mi się Was prowadziło, części nie znam, ale mam zamiar poznać.

Bawmy się dobrze - o ile można tak powiedzieć o slasherze
 
Armiel jest offline