Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2021, 06:53   #20
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post


@Johny. Przyznam szczerze, że próbowałem kiedyś prowadzić sesje CP2020 w oparciu wyłącznie o technologie opisane w podręczniku i bardzo się męczyłem w warstwie światotworzenia. Autor nie przewidział wszystkich kierunków rozwoju technologicznego w kolejnych dekadach, przez co bardzo mi dokuczał brak w grze nowoczesnych smartfonów, dronów (od malutkich szpiegowskich po ciężkie drony zaopatrzeniowe) czy robotów kierowanych przez autonomiczną SI.

Ale to nie jest z mojej strony żaden zarzut, to jest twoja sesja i czytając twoją drugą sesję wiedziałem na co się piszę. To z oryginalnym CP napisałem, że to ja muszę się przestawić z myślenia w kategoriach retro.

Jedziemy dalej, wypalmy ten chrom!
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem