Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2021, 17:24   #107
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Bielon, wzywanie mnie do bycia miłosiernym i wyrozumiałym wobec Obsługi mnie nie przekonuje. Byłem w Obsłudze eony temu, wiem jaka to jest robota. To poświęcanie własnego czasu za darmoszke...

Żeby zostać Opem nie wystarczyło się zgłosić 😜, posiadać pewne atrybuty anatomiczne. Trzeba się było narobić. Roboty też było więcej niż teraz, bo LI było w swoim prime, userow wiecej itd. Były różne akcje, jednak nawet wtedy nikt by nie popuścił fejk kont Obsludze i była demokracja w Otchłani, pole do dyskusji. Kiedy tego zabrakło odszedłem po prostu.

Czy się przyznają do błędu? O czym mówiłeś wcześniej, że mamy wierzyć bo może być im ciężko przyznać się do błędu? Jakoś tak cierpię na deficyt wiary ostatnio.

I mam luźny gorset, stary jestem wyluzowany jak nigdy. Uważam po prostu że wyjaśnienie sprawy Zombi/WitchSlap powinno nie obrażać inteligencji nawet srednio rozgarniętego gibbona.

Bez odbioru - merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem