Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2021, 16:33   #127
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Kiedy wszystkie punkty postaci wpakujesz w perswazję...

Przed postem Nami:
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Tylko po co? Każdy średnio rozgarnięty Użytkownik wie, że Adminom na forach wolno więcej. A piszą tu ludzie generalnie ogarnięci. Tak więc po co robić dodatkowy wpis o tym, że Ci którzy rządzą mogą więcej?

Po tym jak Nami wytłumaczyła, że nierówność wobec regulaminu jest zła i nie powinno się oszukiwać:
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Tak, to do mnie przemawia. Jasne zasady winny być dla wszystkich jednakie. I znane Userom.

Nami byłbym spokojniejszy, gdybyś była nauczycielką i wychowywała przyszłe pokolenie. Jak widać masz niesamowity dar przekonywania, a nie wszyscy dorośli opanowali materiał z przedszkola.


Cytat:
Napisał Deszatie Zobacz post
Jak to na jakich Bielonie? Na np. takich co już dali wyraz swojej ironii i szydery w zgodnym wysypie notek (8!) dla Bogu ducha winnego użytkownika, który sondzie ŚMIAŁ zagłosować inaczej, nie po myśli tych światłych „demokratów” obrońców regulaminu, formowej moralności i wzorów cnót. Tak właśnie już traktują ludzi, nadzwyczaj zgodnie potrafią śmieszkować i piętnować Usera o innym zdaniu.
O mój Boże! Mam tylko nadzieję, że ten "użytkownik" nie będzie miał złamanego serduszka, kiedy ponownie zaloguje się za 8 lat, aby zagłosować w sondzie dotyczącej adminów.
 
Bardiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem