Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2021, 17:04   #128
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Bardiel:

Mam wrażenie, że wybiórczo czytasz to co ja piszę. Moja wina, piszę za dużo i nie każdemu chce się to czytać. Wybacz.

Ale:

To że jestem całym sercem za idealnym Forum na którym wszystkim wolno tyle samo, bo strzeże cih Regulamin, który wszyscy stosują równako nie oznacza, że nie mam świadomości, iż ideału nie ma. To zawsze jest zbiór zasad stworzonych przez ludzi, interpretowany dla ludzi przez ludzi. I z tego też względu moje stanowisko rozumiejące słowa Nami nie oznacza, że zmieniłem zdanie. Ja w pełni podzielam zdanie tych, którzy uważają, że nierówność w traktowaniu ich jest zła. Nierówność rang, stosowania Regulaminu etc. Tyle, że to jest życie. I to też rozumiem.

I tak samo mam świadomość, że działania Adminów to też życie. Życie polegające na sprzątaniu, doradzaniu, krytykowaniu albo i karaniu co niektórych. I są ludźmi. I nie wieżę, że mamy na podorędziu lepszych, mniej dotkniętych cechą "ludzką".

Ale cenię Twą syntezę postów. Choć jest płytka, bo nie uwzględnia moich sprzed 15 lat, kiedy walczyłem o to co Wy dziś. I z czasem uznałem, że to bez sensu. Szkoda naszego wspólnego zdrowia, energii, radości bycia na Forum.

Całuski nerwuski

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem