Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2021, 17:29   #129
Deszatie
Markiz de Szatie
 
Deszatie's Avatar
 
Reputacja: 1 Deszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Pamiętam jak kilka lat temu słałeś płomienne PW aby zbanowali Ashaara i zachęcałeś do brania udziału w jakichś sondach. Możliwe, że zasłużył.
Ale kawałki o hipokryzji to Macieju sobie daruj, dobra?
Z hipokryzją zacząłeś Ty, Asmo w prywatnej wiadomości do mnie, komentując moje zaangażowanie w ten wątek. Jako, że jestem dobrze wychowany przemilczę treści, lecz prawa do responsu sobie nie odmówię.

Z tego, co kojarzę to Aschaar był po kontrowersyjnym okresie próbnym, w którym nie sprawdził się jako opiekun działu (chociaż wiedzę i doświadczenie, jeśli chodzi o AD&D, miał olbrzymią), wykorzystując swoją funkcję nie w tych aspektach, w których powinien. Szantażował wtedy m.in. usunięciem wszystkich sesji, w których brał udział.

Ale to do czego właściwie pijesz Adamie za nic mając prywatność i bezpośrednio wytaczając na forumowy plac falkonet? Że moim i Twoim głosem przeszedł wniosek, że Asch nie nadaje się do pełnienia funkcji OPa? Zaiste wielce przeceniasz moje zdolności agitowania, Acan. Sprawdziłem wynik: 20 za do 31 przeciw. Byłeś pod moim tak wielkim wpływem, że zagłosowałeś bez czytania wątku, opinii obsługi i innych użytkowników? Aż tak mi zawierzyłeś?

Nie wolno agitować w sondach? To łamie w jakiś sposób regulamin? Czy tylko chcesz wybielić siebie i stronników? Bo u Was to aktualnie nazywa się „spontan”

I jeszcze jak wytłumaczyć sytuację, w której wiele osób miesiące po sesjach ma wielki problem z napisaniem notek nawet dla sesyjnych współgraczy, a Ty i przyjaciele „spontanicznie” załatwiliście to w ciągu niecałej doby nieznanemu Userowi? Chciało się Wam?

Ale chyba lepiej posłuchać rady naszego kolegi Bielona (sic!), który najlepiej zna ludzkie słabości i zakończyć te cyrk, gdyż wszyscy zaangażowani mają pewnie świadomość, iż nie zmienią forumowego status quo. A skutecznie zatruto już atmosferę na kolejne długie miesiące...
 

Ostatnio edytowane przez Deszatie : 25-08-2021 o 18:03.
Deszatie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem