Wątek: Sonda nr 1
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2021, 02:56   #5
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Obłędnie szaleńczo zakochałem się w numerze pierwszym!
same here


...Ale niedospany nie zauważyłem, że wielokrotny wybór, a Afrykański, reporterski sznyt jest ani o odrobinę mniej smakowity. Z nostalgią wspominam "Mulele Maj" u Arango.
Licz ode mnie zatem Ribaldo zaocznie dodatkowy głos na reporterskie "rumble in the jungle".

Ile przestrzeni zostawiasz graczom w aspekcie światotworzenia? Miejsca, mało istotni NPC, etc. w sesji nie powiązanych i nie wpływających na linię fabuły i realia, ale wykorzystywanych w czasie gry ze strony gracza do klimatu, budowania scen?

Czy W sesji "Dark Miami Vice", w świecie bogaczy, celebrytów i scen szampana pijanego z pantofelków celujesz w wymóg nie odstawania postaci od pewnego poziomu zgodnego z klimatem high-class? Czy też może nie widzisz problemu z archetypem 'człowieka ulicy' skonfrontowanego z realiami w jakie ładuje go sire i desperacko próbującego się w nich odnaleźć. Like Nikodem Dyzma, lub Will Salas z "Wyścigu z Czasem"?
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline