Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2021, 13:23   #87
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Witamy

Dodatkowo mam pytanie-

Czytając fandomowe wiki, odkryłem, że Corellia (na którą przecież lecicie) w czasach Nowej Republiki przez pewien czas okupowana przez Najwyższy Porządek. I tu pojawił się problem, czy zastosować się do tej wzmianki? Jak uważacie?

Na pewno da to nieco więcej napięcia, możliwości akcji. Planeta okupowana przez totalitarny rząd, będzie mniej przyjazna a kłopoty w jakie można wpaść o wiele łatwiejsze.

Zależy mi na Waszej opinii. Dajcie znać czy Corellia ma być wolnym światem, czy być pod okupacją Najwyższego Porządku.

Dwa:

Żeby dowiedzieć się, gdzie znajduje się Motel Szara Ćma (ja już wiem ) przyda się posłużyć się HoloNetem. Uznałem, że w mojej interpretacji SW będą istniały różne poziomie/kanały sieci informacyjnej. Istniał będzie główny poziom HoloNetu dostępny między układami i przesyłany na bieżąco. Będzie również sieć lokalna, do której będzie trzeba podłączyć się przez orbitujące satelity. Lądując na Corelli Lyn będzie musiała zyskać dostęp do Corelliańskiej sieci i potem prosto wyszukać informacje, gdzie znajduje się motel

No to zabieram się do ostatniego posta, przed rozgrywaniem na G.Docu
 
Pinn jest offline