Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2021, 18:57   #22
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Byłem JohnyTRS, byłem Adminem. Nie wchodziłem do panelu bo się bałem wywalić forum w kosmos. Wszystko robił Sekal. Jak WitchDoctor dostał uprawnienia, to wkurzony wydarzeniami sesyjnymi, je skasował i trzeba było reaktywować. Tak więc, wiesz... Psińco umiem i boję się w coś kliknąć. PESEL Panie, PESEL

Ale miło że pamiętasz. Dodam, że baza pozostaje dalej na serwerze i mogę ją rzekomo podnieść w każdej chwili. Ale... nie umiem. I nie mam powodu. Ale jest taka możliwość i rzeczywiście było tam masę wartościowych materiałów. Min. prac konkursowych, scenariuszy Aschaara, Antary, Sekala, i wielu, wielu innych. Panicz, Shade, Sekal, Eleanor i wielu innych pisała wpierw tam, później przenieśliśmy się (po akcji z WD) na LI. Jakby była wola mogę ruszyć tyłek i spróbować ściągnąć te materiały tu, ale domyślam się, że nie taki był cel Twego wtrętu.

No, ale Sekal zaświadczy Wam, że moja umiejętność obsługi Forum zawęża się do kilku funkcji typu "Bold" etc. PESEL Panie PESEL.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline