Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2021, 21:10   #25
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Kilka słów bieżącego komentarza. W mediach ogólnych chwilę temu pojawiły się bardzo ogólnikowe informacje o „incydencie i trwającej operacji służb”. Całkiem możliwe, że jacyś dziennikarze lub drony medialne dotrą na miejsce napadu jeszcze przed Wami. Co istotne, napad był tak szybko i sprawnie przeprowadzony, że w Internecie na próżno szukać prywatnych streamów z miejsca zajścia (to mocno ułatwiający służbom trend w mediach społecznościowych, gdzie influencerzy rywalizują ze sobą na monetaryzację w transmisjach drastycznych scen z wojen gangów - ale jak wspomniałem, w tym konkretnym przypadku w sieci nic jeszcze nie ma).

Na miejscu powinniście być za dwie-trzy minuty. Myślę, że następny mój wpis zaprezentuje dojazd do banku i wymianę zdań z mundurowymi na zewnątrz.

@Johny, w kwestii wszczepów odpiszę jutro.

Co do opisu krytycznych sukcesów i pecha, przywiązuję w grze sporą wagę do tych dziesiątek i jedynek, więc liczę, że obficie nimi sypniecie w trakcie gry!
 
Ketharian jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem