Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2021, 19:08   #815
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Hideki popatrzył na Enkh.
-[i] Po pierwsze przestań wywoływać u mnie dysonans poznawczy, a po drugie, co tu robisz.
Enk zgromiła wzrokiem Hidekiego, i odpowiedziała Aiko.
- Pewnie chciała się poderwać albo coś takiego. Ja sama dostałam propozycję od dwóch facetów i trzech bab, czy abym nie zgodziła, żeby na mnie podano sushi. Czy tu ktokolwiek słyszał o molestowaniu? Ale Tengri nie rychliwy, lecz sprawiedliwy… Jeszcze zobaczymy… -popatrzyła groźnie i zmieniła temat
- Jestem tu, bo usłyszałam, że zaproszono tego Kaburagiego, to uznałam, że coś się to szykuje. Zapłaciłam kuzynce, aby pozwoliła mi przyjść za siebie. No i jest tu Kaburagi z dzieciakami, Migmar z szurniętą Ikki. Oni coś knują… Zobacz na tę dziwną kobietę, co cię zaczepiała.
Hideki zamyślił się.
- Coś w tym jest. Ta córka Daichiego ma problemy z z agresją

Daichi i Migmar.
Hitomi uśmiechnęła się
- Filozof z ciebie drogi Migmarku. Mnie mój przyjaciel nauczył jednej rzeczy – zaszła Mgmara od tyłu i położyła mu dłoń, na ramieniu, ale Ikki ją strzepnęła.
-[i] Streszczaj się. [/i – warknęła tkaczka.
- Nauczył mnie, że czysta przemoc prawdziwą miarą jest wielkości, gdy wy cenicie własną niemoc – potem podeszła do Kaburagiego.
- Proszę sprawdzić, co u mojej siostry. Czy nie została pobita… i takie tam. Nie chciałabym, aby coś jej się stało, mimo bezmiaru jej podłości – odeszła od nich.
- Stęchła flondra – wycedziła Ikki.
Oh, usłyszeliśmy tu wiele dziwnych i niepokojących rzeczy – rzekli Kibo zafrasowani.
- Może nie mówcie tego nikomu wyżej – zapytała Ikki.
- Wiesz, że musimy. – odparli Kibo.

Tymczasem Kohaku stała podłamana.
- Może jednak skorzystamy z propozycji stryjka Kuna
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 27-08-2021 o 19:13.
Slan jest offline