Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2021, 19:35   #24
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Dzięki uprzejmości shewy cała dyskusja na temat usuniętej notki została w pewnym wątku ujawniona - można się z nią zapoznać.
Nigdy nie ukrywałem, że ja usunąłem notkę, nigdy nie ukrywałem powodów jej usunięcia.
Inne wypowiedzi Ombrose na ten temat usunięte nie zostały, notka została ponownie umieszczona - i nietknięta.
Oczywiście można to nazwać cenzurą i brakiem wpływu na "decyzje moderacji dotyczące cenzury treści niełamiących regulaminu".
Czy prześladowanie albo nękanie nie łamią regulaminu? Mam na ten temat inne zdanie.


We wspomnianym wątku na temat wypowiedział się Micas (który zna obie panie osobiście) i ja. Oczywiście prościej uznać, że kłamiemy, oszukujemy czy dajemy się oszukać.
Dziwne jest natomiast to, że w sondzie zagłosował Invicta, który niedawno przyznał się, że to jego drugie konto na tym forum.


A skoro już wytykamy sobie różne rzeczy, to i dorzucę coś od siebie.
Jakiś czas temu, gdy forum miało awarię i potrzebny był kontakt z Solinariusem, Mira poproszona o pomoc odpisała "a co mnie to obchodzi".
Na szczęście znalazła się jakaś dobra dusza i powiadomiła Sola.
 
Kerm jest offline