Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2021, 20:07   #25
Luc du Lac
 
Luc du Lac's Avatar
 
Reputacja: 1 Luc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał JohnyTRS Zobacz post
Nie, moim celem było pokazanie, że nie jesteś zwyczajnym użytkownikiem, a użytkownikiem posiadającym wiedzę jak niektóre rzeczy funkcjonują "od kuchni".

A według mnie to jest ważne w kontekście dyskusji odnośnie obsługi forum. Wielu LIczy tego nie wie albo już zapomniała.

Do Ciebie nic nie mam.
myślę że problem tkwi w środowisku - stare forum pewnie można spokojnie przenieść i podnieść, pytanie tylko - gdzie ?
to trochę tak jakbyś wyciągnął starą dyskietkę i chciał pograć w WingCommandera1
W końcu PC i Windows.


Johny - forum :: Strona G��wna
tam była robiona duża migracja z serwera firmowego (FabrykiS) na serwer "społeczny" oraz aktualizacja silnika/środowiska a w wątku technicznym(adm) było poruszanych sporo spraw z tym związanych.
 

Ostatnio edytowane przez Luc du Lac : 27-08-2021 o 20:44.
Luc du Lac jest offline