Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2021, 20:33   #197
Luc du Lac
 
Luc du Lac's Avatar
 
Reputacja: 1 Luc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputację
Nie notka, nie reakcja załogi na notkę (która nota bene wyglądała jak paszkwil wzgardzonego kochanka) a reakcja O. wywołała cały konflikt. Duża część tutejszych "stołkowych" poczuła się w obowiązku zająć konkretne stanowisko po "właściwej" stronie.
Przejrzałem z 10 screenów - więcej nie trzeba, bo reszta jest tylko wynikiem a interesuje nas praprzyczyna całego bordello.

Kerm postąpił tak jak i ja bym zrobił - jasno i klarownie wyłożył przyczynę usunięcia. Cała reszta początkowo też podchodziła do tego racjonalnie. Ale.

Nie wiem ile wy macie lat na tym forum -coś celuję w 30parę , ale serio - takie akcje to ja ostatnio na IRCu widziałem w '90tych.
 
Luc du Lac jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem