Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2021, 04:54   #26
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Dzięki uprzejmości shewy cała dyskusja na temat usuniętej notki została w pewnym wątku ujawniona - można się z nią zapoznać.
W wątku, w którym na podsumowanie sprawy Ombrose pisałeś, że prześladował Mag negatywną reputacją za słupki, poprzeczki i strzelanie goli, i w którym wmieszałeś w to kannę? No tak, tylko, że chodziło o zupełnie inną rozmowę, dotyczącą mobbingu w pracy jaki chwaląc się na krzykaczy uprawia Mag, co skrytykował Nanantar i Ombrose. Ale nie wiesz o tym nadal, bo nie czytasz tego, co do Ciebie ludzie piszą, tylko to co chcesz. W dyskusji dzięki uprzejmości shewy, miałeś podane cytaty wypowiedzi Ombrose na ten temat oraz screen z archiwum krzykacza. To był Twój szósty błąd. Albo lekceważysz fakty i potem kłamiesz, albo przeinaczasz fakty, bo lekceważysz tych, którzy rozmawiają z Tobą na temat, gdzie już sobie wyrobiłeś własne, jak się okazuje z czapki zdanie. A od tego się zaczęła Twoja bohaterska kompromitacja. Aby ulżyć dziewczynie, która nie potrafiła patrzeć w swój profil, bo tam wisiał komentarz do ujemnej reputacji, to go ocenzurowałeś po gentlemańsku. Tu się zaczęło Twoje prześladowanie Ombrose. Teraz już rozumiesz, czytasz jeszcze? To był Twój pierwszy błąd.

Cytat:
Nigdy nie ukrywałem, że ja usunąłem notkę, nigdy nie ukrywałem powodów jej usunięcia.
Nikt z głosujących nie zarzuca Ci, że ukrywałeś cenzurę po tym, gdy ona wyszła na jaw. Nie o to chodzi. Chodzi o brak powodów do usunięcia. Usunięcie to był drugi błąd.

Cytat:
Inne wypowiedzi Ombrose na ten temat usunięte nie zostały, notka została ponownie umieszczona - i nietknięta.
Nie przez Ciebie ponownie umieszczona notka, i nie oryginalna. Ty zdobyłeś się tylko na lekceważące w stylu „jak chce, to niech sobie napisze jeszcze raz”. To był Twój sposób na rozwiązanie konfliktu. To był Twój trzeci błąd.

Cytat:
Oczywiście można to nazwać cenzurą i brakiem wpływu na "decyzje moderacji dotyczące cenzury treści niełamiących regulaminu".
Tak, cenzura miała miejsce, a później oskarżyłeś z Micasem i Zombianną o wywołanie i eskalację konfliktu osoby z Obsługi, które cenzurę starały się naprawić przez ponowne umieszczenie notki w profilu Mag przez shewa92.
To, że tego sam nie zrobiłeś to był Twój czwarty błąd. A wywołanie kryzysu w drużynie Obsługi to piąty błąd.

Cytat:
Czy prześladowanie albo nękanie nie łamią regulaminu? Mam na ten temat inne zdanie.
Oczywiście, że tak. Ale ani ujemna reputacja, ani notka nie były prześladowaniem tylko reakcją. Pierwsza to reakcja Ombrose na publiczne nawoływanie Mag na krzykaczu do popełnienia przestępstwa, a drugie to reakcja Ombrose na Twoje prześladowanie jego prawa do wyrażania opinii na temat Mag w systemie reputacji. Przypisujesz sobie szlachetne intencje obrony przed prześladowaniem i nękaniem, kiedy prześladujesz i nękasz, a więc łamiesz regulamin, bo treści cenzurowane tego nie robiły. To, że tego nie widzisz do tej pory to Twój kolejny błąd.


Cytat:
We wspomnianym wątku na temat wypowiedział się Micas (który zna obie panie osobiście) i ja. Oczywiście prościej uznać, że kłamiemy, oszukujemy czy dajemy się oszukać.
Nawet jeżeli to są dwie różne panie, to szybko zamknąłeś temat mimo konkretnego PW, które wskazuje na duże prawdopodobieństwo, że konto „szeregowego użytkownika” jest używane przez moderatora do manipulowania co najmniej opinią publiczną. Copy+paste > błąd przelogowania = wyjaśnienie mało wiarygodne, chyba że po gentlemańsku wierzy się we wszystko na ładne oczy.

Cytat:
Dziwne jest natomiast to, że w sondzie zagłosował Invicta, który niedawno przyznał się, że to jego drugie konto na tym forum.
Dziwne. Jeżeli posiada dwa aktywne konta to ukarz. Podpowiem Ci kiedy tak prawdopodobnie będzie: kiedy pomyli się przy przelogowaniu z jednego konta w drugie i wyśle PW lub wstawi posta z nie tego konta co trzeba, a potem będzie się z dwóch kont tłumaczył, że to po koleżeńsku się wysłało przez copy+paste. Wtedy weź i porozmawiaj z nim. Jeżeli powie Ci, że to faktycznie jego dwa konta lub łamie regulamin manipulując użytkownikami, to ukarz go. A jeżeli nie przyzna się w tej rozmowie, to uwierz mu. Nigdy nie wierz tylko po gentelmańsku na ładne oczy. Unikniesz wielu błędów i tego typu sprawy nie będą wywoływać w Tobie zdziwienia.

Cytat:
A skoro już wytykamy sobie różne rzeczy, to i dorzucę coś od siebie.
Jakiś czas temu, gdy forum miało awarię i potrzebny był kontakt z Solinariusem, Mira poproszona o pomoc odpisała "a co mnie to obchodzi".
Na szczęście znalazła się jakaś dobra dusza i powiadomiła Sola.
To ta sama Mira, którą moderator w dyskusji z resztą obsługi za plecami nazywa w stylu „ta co narobiła zamieszania w jakiejś sprawie, a potem strzeliła focha i uciekła z Obsługi”? Piszę z pamięci, nie chce mi się drugi raz tych screenow czytać, mogły być to inne słowa, lecz z tym przekazem. Jeżeli ta sama, to nie zwykłem wyrabiać sobie po gentelmańsku zdania na ładne oczy, ani tej moderator, ani Twoich. Musiałbym usłyszeć drugie wersje wydarzeń z ust świadków, oraz samej Miry. Inaczej popełniłbym ten sam błąd, który Ciebie prześladuje.

Reasumując, Kerm. Nadajesz się na roztropnego admina i moderatora w sprawach rozwiązywania problemów między użytkownikami mniej ode mnie. A ja nie nadaję się wcale. Nie chciałeś słuchać większości osób w obsłudze, nie posłuchasz większości w sondzie, tym bardziej nie posłuchasz mnie. Nie mam ładnych oczu.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 28-08-2021 o 04:59.
Campo Viejo jest offline