Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2021, 17:12   #119
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
To akurat jasne , nie wiem jednak czy dobrze zrozumiałem ze te drzwi nie mają żadnego widocznego systemu otwierania , nie tylko alternatywnego ale w ogóle - zakładam ze coś z tymi runami trzeba zrobić , odczytać zapewne, no ale to dopiero po ich przetłumaczeniu i konsultacji. ( PS ja wiem ze warhamer nie jest tak nadziany magicznymi przedmiotami... chyba ze mówimy o 1 edycji , niemniej Tupik po prostu zwraca na takie rzeczy uwagę, a nóż widelec trafi scyzoryk + 1 i będzie zacieszał , może za tymi drzwiami jak je kiedyś otworzy / ps wiem że nie ułatwiam, pewnie scenariuszowo powinien wyjśc na spotkanie z tymi ludźmi , gdyby jednak ktokolwiek przeżył tyle co on , to nie śpieszno by mu było do jakichkolwiek spotkan z nieznajomymi. Zwłaszcza po tym co zobaczył na dnie jamy - w sensie po całej masie trupów. Raczej nie oczekuje że wołają go na kolacje bo chcą go zaprosić i porozmawiac o podróżach
 
Eliasz jest offline