Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2021, 11:43   #1100
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sindarin Zobacz post
Hej, niestety Obca zrezygnowała z gry na sesji. Laura wróci do fortu Trevalay, może zabrać ze sobą Voldana.

Obecnie nie jestem jeszcze pewien, czy będę otwierał rekrutację dla kolejnej osoby. Najpierw chciałbym się upewnić, czy wszyscy pozostali są zainteresowani dalszą grą - sesja ostatnio mocno spowolniła i mam nadzieję, że to tylko efekt sezonu wyjazdowego, a nie zmęczenia materiału i znudzenia.
O, szkoda, wiadomo dlaczego zrezygnowała?

To jest aktualnie nadłuższa sesja w jaką gram na forum i chętnie bym kontynuował.

Może tempo nie jest najszybsze, ale mniej więcej raz na tydzień odpisujemy. Sorry, jeśli za mało włączam się w planowanie, może powinniśmy trochę więcej doca używać do tego?

Myślę że nowa osoba to by nie był zły pomysł.
 
Lord Melkor jest offline