Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2021, 17:37   #1
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
[WFRP 2ed] Dzieci Ulryka (45+)

WFRP 2ed: Dzieci Ulryka

Głęboko zainspirowany charyzmatycznym wezwaniem Bielona do działania ku chwale forum, postanowiłem dać z siebie wszystko i uruchomić obiecywaną już wcześniej w sondzie sesję WFRP (dobra, to nie mój jedyny motyw, chcę również pościgać się z Bielonem na sesje w dziale WFRP, aby mu udowodnić, że jestem w te klocki równie dobry jak on, a także budować sobie portfolia, aby za kilka lat również móc uchodzić za żywą legendę i autorytet na LI).

Mam miejsce dla trzech-czterech graczy. Postacie startowe z zerowym doświadczeniem - z jednym wyjątkiem: gracze pochodzący z sesji „Pan Wron” mogą przenieść swoje postacie z aktualnym pakietem rozwinięć do „Dzieci Ulryka”, jeśli byliby zainteresowani kolejną sesją pod moją batutą. Nie będę potrzebował historii postaci na 40 stron, takie elaboraty wręcz mnie odstręczają. Mówiąc szczerze, wystarczy mi kilka linijek życiorysu oraz dobry powód ku temu, aby Wasza postać znalazła się w środku zimy w dzikiej puszczy ścigając człowieka oskarżonego przez strażników dróg o brutalne morderstwo.

Jeśli o kwestie techniczne idzie, lubię graczy podzielających moje upodobanie do funkcji indent i justuj, pisania dialogów od myślnika oraz przemyśleń kursywą. Mile widziana znajomość settingu. Grać będziemy na mechanice drugiej edycji. Osobom zainteresowanym udziałem w zabawie rekomenduję rzucenie okiem do moich wcześniejszych sesji, nie tylko „Pana Wron”. Z góry uprzedzam, że mam niepohamowane tendencje do tworzenia obszernych scen fabularnych z udziałem postaci graczy - kandydaci mający absolutną alergię na przejmowanie ich postaci przez MG w neutralnych scenach opisujących świat gry raczej powinni się wstrzymać z naborem.

Więcej rzeczy na ten moment nie pamiętam, ale w razie pytań nie wahajcie się pisać.

Ku chwale forum!
 
Ketharian jest offline