Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2021, 19:01   #6
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, garść odpowiedzi na Wasze pierwsze pytania. Rzucacie sobie sami, ekwipunek wykupujecie sami. Jeśli o łaskę chodzi, to tak, faktycznie obowiązuje zasada „co łaska” (dobrowolne wpłaty na moje konto w zamian za przyjęcie do sesji).

Na przygotowanie KP mogę dać wstępnie dwa tygodnie, ale jak ktoś będzie zdeterminowany i poprosi o dodatkowy czas, mogę się zgodzić na ekstra 2k10 godzin. Gdoca graczom nie odmawiam, ale sam za nim nie przepadam, wolę tak kombinować, żeby jak najwięcej interakcji jednak rozgrywać poprzez forum (tak więc nie spodziewajcie się długich grupowych nasiadówek w tekstowym pliku).

I chciałbym jeszcze poruszyć tę kontrowersyjną kwestię progu wiekowego dla kandydatów (mam zamiar go weryfikować poprzez kontrolę zdjęć nadesłanych mi przez Messengera dowodów osobistych). Zdecydowałem się na wariant 45+, ponieważ chciałbym w „Dzieciach Ulryka” sięgnąć nie tylko po wątki slaaneshyckiego wyuzdania, zooofilii, nekrofilii, ale też wymieszać je z konwencją gore slashera oraz motywami filozoficznymi rodem z Dalekiego Wschodu. Taki miks zdecydowanie plasuje się w mojej opinii powyżej progu 21+, a 45+ to poziom, który może mi zapewnić graczy dojrzałych, których niewiele już w życiu może zaskoczyć.

I co najważniejsze, jest jeszcze jeden bardzo ważny powód filtra 45+, a jest nim…

Tak sobie zażartowałem! To 45+ to tylko taka prowokacyjna zgrywa


 
Ketharian jest offline