Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2021, 19:55   #7
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Zdecydowałem się na wariant 45+, ponieważ chciałbym w „Dzieciach Ulryka” sięgnąć nie tylko po wątki slaaneshyckiego wyuzdania, zooofilii, nekrofilii, ale też wymieszać je z konwencją gore slashera oraz motywami filozoficznymi rodem z Dalekiego Wschodu. Taki miks zdecydowanie plasuje się w mojej opinii powyżej progu 21+, a 45+ to poziom, który może mi zapewnić graczy dojrzałych, których niewiele już w życiu może zaskoczyć.
To do mnie przemawia.

Postać to pewnie, jakiś wykolejony krasnolud dewiant, albo jakiś elfi szlachcic zubożały, łowca nagród opętany bożą ideą fix, albo też jakiś ludzki bandyta, zgorzkniały, stroniący od ludzi i toczący ciągłą wewnętrzną walkę po tym, jak doznał oświecenia i postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie.
Coś w każdym razie wykombinuję.

Kilka pytań na zaczepkę:
1. Gracze tworzą jakaś drużynę, czy każdy sobie rzepkę skrobie i dopiero w toku fabuły, albo się zakumplujemy, albo nie? Pytam, bo nie wiem na ile aspołeczną postać mogę stworzyć?
2. Postać musi być wyspecjalizowana w tropieniu bandytów i uciekinierów, czy może to być ktoś kto z przypadku znalazł się w środku zimy w dzikiej puszczy?
3. Czy mogę sobie stworzyć pomagiera, takiego NPC kumpla nad którym władzę miałbym ja i MG pospołu?
4. Jak zapatrujesz się na niestandardowe pomysły w stylu na przykład skaven odszczepieniec, wychowany przez ludzką szeptuchę, tułający się po świecie w poszukiwaniu akceptacji i szczęścia?
Archibald de Rizzo szermierz, wybitny złodziej i skrytobójca, bojownik o prawa szczurzej mniejszości, a na potrzeby tej przygody zapewne także łowca nagród.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline