Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2021, 20:16   #13
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Walka jest ok. Koncepcja fajna jako odpoczynek między długimi kampaniami. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby drowy raz na jakiś czas kogoś łapały i urządzały takie igrzyska.

Tak czy inaczej przed 1 września nie mam dostępu do kompa, więc piszę tyle co z komórki. Dziś jest o tyle lepiej, że wróciłem do krainy płynącej szerokopasmowym internetem

W tych celach to pewnie niczego nie mamy z naszych rzeczy, co (zerka na narzędzia złodziejskie w ekwipunku i expertise w ich używaniu)? Powiedziano nam jaki czeka nas los (walka z innymi poszukiwaczami przygód)?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline