Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2021, 11:16   #818
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar pokiwał głową

- Panie Daichi to nie jest tak że jestem wierny też przepowiedni jak dziewczynie i nie wykluczam opcji że jakieś zły duch podszył się pod księżyc ale jak na razie się sprawdziła, pomogła nam powstrzymać terrorystę i oddać go w ręce osób które są wstanie go zabezpieczyć...- doszli do stołu Wypił sok z liczy w proporcji 2/3 wody przy ostatnim sporym łyku przyszło mu coś do głowy z wrażenia opluł napojem miłego kelnera który mu pomagał.

- Przodkowie! Ikki tytuł książki twojej siostry! Ona jest pierwszą córką z przepowiedni. Zna się na duchach jak nikt inny z obecnie żyjących więc możemy ją ostrzec i ona będzie wiedzieć co z tą przepowiednią- Chwycił dziewczynę za rękę.

- Przepraszam, Pana najmocniej pozwólcie że was osusze - Tkaniem posłał podmuch powietrza w stronę kelnera.

- Panie Daichi jak czytałem raporty z nocy koncertu to zauważyłem że napisaliście coś o jakieś kobiecie którą podejrzewacie o nielegalny handel rybami i wykorzystywanie nieletnich do przymusowej pracy zarobkowej też warto by sprawdzić mogę się tym zająć - Zaoferował.
 
Brilchan jest offline