Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2021, 15:05   #126
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Dzięki za mapkę, w zasadzie widziałem to podobnie tylko myślałem że ten tunel jest dużo krótszy i dość szybko przechodzi w szczeline - no i byłem pewien że ludzie są na dole - na tej platformie.

Biorąc pod uwagę że są oni u góry to raczej próbowałby się przekraść w środku nocy - a myślałem ze ta opcja odpada bo byłby widoczny gdy tylko wyszedłby ze szczeliny - w tunelu.

Teraz sam nie wiem czy zmieniać posta na skradanie się czy zostawić już tak jak jest i próbować nastraszyć najemników. - Najwięcej zmienia właśnie to gdzie stali ludzie - jeśli stali by na dole to nie dałoby się wyjść w sposób nie zauważony stad pomysł z straszeniem. - tylko teraz gorzej jak nie wyjdzie bo próba przekradnięcia się bedzie juz spalona

EDIT - widze w poście że jest wyraźnie napisane o ludziach na górze . W sumie banda jest dość spora co moze utrudnić przekradnięcie się - ale tez zapenw będa raczej bardziej pilnowac tego co na zewnątrz a w skradaniu Tupik jest dośc dobry - zakładam że to tez pod kradziez podchodzi , wiec nawet z minusami ma spore szanse. dobra przerobie posta opcje ze straszeniem zachowam na póxniej

EDIT 2 - post przerobiony, zmieniłem końcówke - mniej wiecej od połowy, żeby nie marnowac tego co wczesniej naskrobałem. Uznajmy że szykował sie do planu nastraszenia ale w ostatniejh chwili zrezygnował z niego - upływ czasu i tak mu był na rekę gdyż chciał by straznicy po prostu pospali i by na warcie został jeden czy dwóch , zawsze to prościej będzie ich wyminać.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 30-08-2021 o 15:20.
Eliasz jest offline