Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2021, 16:20   #824
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ikki

- Ikkuś kochanie, wiesz przecież, że z całej twojej rodzinki uważam, że jesteś najlepsza, najbystrzejsza i najładniejsza! Wiem, że podobnie jak ja przykro ci, że twoje talenty nie są zauważane... Ale pomyśl tylko! Skoro twoja starsza siostra wpakowała się w takie bagno, że sam księżyc musi zejść z niebios i tworzyć przepowiednie znaczy się, że teraz to ty będziesz tą lepszą i ją uratujesz - Próbował pocieszyć muzyczkę.

Wtedy usłyszał burczenie w brzuchu Ikki wiedział, że jego partnerka na ten wieczór bardzo ściśle przestrzega diety roślinnej nie sięgając nawet po to, co lata, pływa lub znosi jaja... Problem w tym, że większość opcji na stole był daniami mięsnymi. Chwilę mu to zajęło, ale ułożył dla niej kolorowy bukiet warzyw z sosami Vega, które podpowiedział mu kelner, (za co dostał od Migmara puszczenie oka i zalotny uśmiech).

Podał swej Mistrzyni jadalny bukiet - Proszę zjedź, jak chcesz po tej imprezie mogę cię zabrać do jednej knajpki tak właściwie to dziura w ścianie, ale mają pyszne bułeczki warzywne na ostro gotowane w oleju roślinnym. Trzeba by złożyć do królowej skargę na brak opcji roślinnych

Kibo

- Proszę wybaczyć, ale jako zaproszony przez Dame potrzebowałem spełnić mój obowiązek. Nie rozpowiadam tych informacji wszystkim, ale jako zaprzysiężony stróż prawa czuje się w obowiązku chronić obywateli ludzkich i duchowych. Osoby które obecnie są moimi protektorami mogą być niezadowolone że dzielę się z wami tą informacją ale bóstwo księżyca wyznaczyło mi misje dopóki nie przekonam się że zostałem oszukany muszę upewnić się że te słowa trafią do odpowiednich uszu - Wyjaśnił Kibo i ukłonił się im.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-08-2021 o 17:39.
Brilchan jest offline