Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2021, 17:23   #18
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Dlaczego nie ogr? Cóż, mógłby się on kłócić z założeniami scenariusza (nie miałby na przykład szans na wejście tam, gdzie zamierzam wpuścić BG, a żaden umieszczony w sesji NPC nie byłby go w stanie wyżywić) - bez wchodzenia w szczegóły, chciałbym w drużynie przedstawicieli ras dostępnych w podstawce

Widząc spore zainteresowanie rekrutacją przemyślałem sprawę i postanowiłem zwiększyć limit miejsc do pięciu + jeden (gdzie jeden, to opcjonalnie Bielon). Trzy miejsce już zarezerwowałem dla Obcej, Asmodiana i 8ARTa, dwa wciąż pozostają wolne.

@Klejnot, jeśli chciałbyś zagrać inną postacią niż Double Hans, możemy umówić się inaczej - zrób sobie bohatera z dodatkowymi rozwinięciami za 300 PD (czy byłoby tego więcej, muszę sprawdzić w topiku „Pana Wron”, bo nie pamiętam, ile tam zainkasowaliście w totalu pedeków, ale powinno być minimum 300).
 
Ketharian jest offline