Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2021, 20:59   #302
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Narada strategiczna

Moi drodzy, przyszedł chyba taki moment, kiedy trzeba będzie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dalsze ciągnięcie tej sesji ma sens. W sytuacji absencji Mi Raaza, Luy i Aiko oraz epizodycznej obecności Jana cały ciężar grania spoczął na barkach Joera i Barta - a to sprawia, że taka sesja właściwie nie ma żadnego pędu.

Osobiście podchodzę do takich kwestii bardzo ambicjonalnie, ponieważ nie znoszę przerywania sesji przed jej ukończeniem i zawsze z trudem przyjmuję taki fakt do wiadomości. Z drugiej strony, będąc realistą widzę, kiedy bieg spraw zmierza do punktu krytycznego. Rogue Trader to podobno najtrudniejszy z systemów WH40k i nie przeczę, że jest dla mnie pewnym wyzwaniem. To zaś zapewne przekłada się na takie prowadzenie, które zniechęca graczy do głębszego angażowania się w zabawę.

Tak czy owak, sporo razem ugraliśmy, dlatego nie widzę powodu ku temu, aby zamknąć tę sesję w cywilizowany sposób jakimś zgrabnym epilogiem. Myślę, że atak mordwitorów na Gwiazdę doskonale się w taki finał wpisze, ale jestem otwarty na inne propozycje. Co o tym myślicie?
 
Ketharian jest teraz online