Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2021, 09:43   #26
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Drodzy szanowni, niniejszym chciałbym ogłosić zakończenie naboru do sesji. I tak już mnie poniosło, bo udzielił mi się Wasz entuzjazm i dopuściłem do gry aż siedmiu uczestników! (tym samym muszę wyrzucić z finałowego aktu smocze ogry i wsadzić w ich miejsce pełnowymiarowego smoka Chaosu).

Zakwalifikowani gracze to: 8ART, Asmodian, Bielon, Junior, Klejnot, Nanatar, Obca (kolejność alfabetyczna).

Lada dzień stworzę stosowny wątek komentarzowy, gdzie można będzie obgadać detale, a w międzyczasie czekam na KP (Bielon już swoją nadesłał!).

Informacja dla tych, którzy się nie załapali. Już w ramach pierwszej sondy zorientowałem się jak wielkie zainteresowanie budzi na forum WFRP, dlatego postanowiłem lada chwila uruchomić jeszcze jedną sesję warha równolegle (ale nie ten sam scenariusz) - a po zakończeniu obu sesji z tych, którzy je przetrwają będę chciał stworzyć ekipę do bardziej epickiej kampanii.
 
Ketharian jest offline