Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2021, 19:02   #280
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Fajne

Ja ogólnie jestem za, choć mam wątpliwości do reputacji. Tak, lajki i inne podobne dinozaury to trochę prostacki zabieg, ale nie bez powodu wykorzystywany jest na popularnych portalach.

Podejrzewam, że niejedna osoba już miała wszystkiego dość i rozważała opuszczenie forum, ale tego nie zrobiła, bo dostała fajne krótkie komenty od ludzi, którym jej sesja/postać się bardzo podobała. Może i się mylę, ale wydaje mi się, że takich sytuacji jest znacznie więcej, niż wyjątków, gdzie przez negatywa rozpętuje się piekło. Wątpię też, by w przyszłości miały znowu prowadzić do piekła jeśli zastosujemy te bezpieczniki, które są tu proponowane. A, obecnie, przy niższej frekwencji, wszystko, przez co ludziom chce się tu jeszcze siedzieć mimo wycieńczenia i konfliktów warto jest zatrzymać.

Oczywiście, zamiast plusika można ludziom wysłać PW, ale po pierwsze komu by się chciało, pewnie ułamkowi tych, którzy daliby plusa, a po drugie skrzynki są mocno ograniczone, jak wiemy, to kto by tam marnował na takie rzeczy ich pojemność

Ale w sumie nie wiem, czy ten temat to jeszcze miejsce na wyciąganie pojedynczych punktów z tego planu naprawy, czy może w przyszłości stworzone zostaną jakieś pojedyncze dyskusje/głosowania.

PS Tak, jestem lajkoholikiem!
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 31-08-2021 o 19:20.
Tadeus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem