Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2021, 20:12   #9
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Cześć!

Harda dziewka, jak przedstawił moją bohaterkę Keth. Olivia Hochberg. Młoda brunetka o bladej cerze, sroczce w oczach, kobiecych kształtach, ubrana bogato po mieszczańsku. Wciąż niespokojna i na równi niepokój budząca. Bynajmniej nie milkliwa, lubi się śmiać i kłócić.

Szczegóły opisu w fabularkach, podobnie jak osobiste powody tego, że Olivia jest tam i wtedy.

Keth ten wątek pisał mi się z dużą łatwością, ufam wobec tego, że i tym razem tak będzie. Zdeklaruję się na post na tydzień. Jeśli jednak potrzebne będą szybsze deklaracje postaram się utrzymać tempo. O wszystkim przesądza nawał pracy i galopująca szybkość życia rodzinnego.
Kartę prześlę do końca tygodnia wraz z aktualnym ekwipunkiem. Podstawę można podglądnąć w archiwum "Pana Wron".

W czasie przygody dostaliśmy setkę i jeszcze po kilkadziesiąt i na koniec jeszcze trzysta. Mi wyszło w sumie 470PD. cztery awanse cech i zostaje 70, które mam nadzieję prędko wykorzystać.



Witajcie
 
Nanatar jest offline