Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2021, 09:55   #294
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
W chwili obecnej w obsłudze znajduje się osoba wzbudzająca skrajnie złe emocje, na wielu polach skompromitowana, kierująca się prywatnymi sympatiami i animozjami. Kermowi dostało się za ujawnianie prywatnej korespondencji, ale Zombianna w przeszłości praktykowała podobne metody, wykorzystywała emocjonalne problemy a nawet depresję użytkowników, by udowodnić swoje racje i przedstawiać ich w złym świetle. W moim odczuciu powinna dla dobra tego forum zrezygnować z pełnionej funkcji. Ewentualnie zostać poddana weryfikacji przez userów poprzez wiążące głosowanie, nazwijmy to szumnie referendum lub demokratycznymi wyborami. Mam w sobie takie wewnętrzne przekonanie, że dopóki Zombianna zarządza tym forum, co jakiś wybuchać będę kolejne afery. Osoba na takim stanowisku powinna potrafić gasić pożary, a nie dolewać benzyny, lub czekać aż płomień sam zgaśnie.

Będę bezczelny i napiszę to wprost.

AlexTyler pod każdym względem była by lepszym moderatorem niż Zombianna. Udowodniła to i mimo, że stała w opozycji wobec działań Kerma, potrafiła również uczciwie nakreślić sprawę z Ombrose, próbującego poprzez psychologiczne gierki i tani melodramatyzm podsycić spór z administacją forum. To świadczy o jej odwadze i bezkompromisowości, ale przede wszystkim wielkiej uczciwości. Zdążyłem ją lepiej poznać i wiem, że nie kieruje emocjami, do sprawy podchodzi w chłodny, zdystansowany sposób. To nie jest użytkowniczka, która buduje swoje frakcje, szacunek zdobywa poprzez umiejętność przekazania swoich racji i argumentów. Mimo młodego wieku jest nad wyraz dojrzała, a każdy kto miał okazję poznać ją bliżej, wie, że jest niesamowicie oczytana i inteligentna. Ktoś taki jak Alex byłby wspaniałą wizytówką tego miejsca, co jakiś czas borykającego z toksycznymi aferkami, które zamiast rozwiązywać z otwartą przyłbicą próbuje się zamiatać pod dywan i grać na przeczekanie, userów traktując jak nie przymierzając tłuszczę albo coś jeszcze gorszego. Władza uzależnia, korumpuje i niszczy, ale jestem przekonany, że Alex to nie grozi, stoi ponad takimi przyziemnymi sprawami jak potrzeba atencji, chełpienie się swoją pozycją, dzielenie przywaleniami z wybrańcami losu. Jest jedną z najaktywniejszych osób na forum i pokazała niejednokrotnie że zależy jej na tym miejscu.

Dlatego drogi administratorze, drogi Micasie, proszę żebyście przedyskutowali moją propozycję. Potencjał Alex jest olbrzymi, i jeśli wyraziłaby taką chęć powinniście znaleźć dla niej ważną rolę przy swoim boku. Potrzebny wam jest głos rozsądku, osoba, która nie ucieka od rozwiązywania problemów, nie wysługuje nikim, jest odważna i uczciwa a swoje racje potrafi dobrze argumentować.

Mam z Alex kontakt przez discorda, ale nie zdradziłem jej, że zamierzam wysunąć taką propozycję, o moim pomyśle przeczyta dopiero tutaj. Jeśli wprawiłem cię Alex w zakłopotanie to przepraszam, ale odczuwałem taką wewnętrzną potrzebę by podzielić się swoimi spostrzeżeniami. LI to wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie i jestem pewien, że godnie byś nas wszystkich reprezentowała.

Dziękuję i pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 01-09-2021 o 09:59.
Arthur Fleck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem