Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2021, 12:56   #295
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Tak, bardzo fajnie, że są pomysły kogo w obsłudze powinno nie być, a kto powininen być. Tylko tu zaczyna się nowy spór jednostek, które jednych by widziały, drugich nie widziały. Znowu zaczynają się starcia frakcji jeszcze kiedy emocje nie opadły po tym gównobiciu.

Ustalenie kompromisu przez narzędzia wyboru i późniejszy wybór osoby, której chce większość użytkowników ma jedynie moje popracie na dłuższą metę. Jeżeli wtedy Alex Tyler miałaby poparcie większości, to super.

Natomiast jeżeli chodzi o powołanie tymczasowej osoby do moderacji, zanim ogarnie się temat szerszy lub choćby zrobi nabór na opiekunów z wypracowanym wspólnie kompromisem, to lepiej, aby to był ktoś z doświadczeniem w moderowania forum, ktoś komu nie puściły nerwy, nie napisał niepotrzebnych rzeczy za dużo publicznie, kto nie obrzucał w tej sprawie kałem nikogo i potrafiłby choć trochę wznieść się ponad ten klincz ścierających racji.

Moderator przejściowy jest potrzebny jeżeli mają być jakieś zmiany na przyszłość realizowane. Nie jest potrzebne zamienianie stołkami ludzi decyzjami ludzi, którzy jeszcze nie ochłonęli. Do tego potrzeba zimnej głowy, nie kolejnych rozwiązań wypracowanych za zamkniętymi drzwiami prywatnych wiadomości, przez ludzi, którzy jeszcze kilka postów wcześniej skali sobie do gardeł.

Rozmawiałem z Sayane już kilka dni temu i choć nie jest zainteresowana powrotem do obsługi na stałe, to zgodziłaby się pomóc tymczasowo. To byłby dobry doraźny kompromis na potrzebę chwili, bo wydaje mi się, że ma zaufanie wśród wielu użytkowników jak i kiedyś dobrze współpracowała z Kermem. Myśle, że z chłodną głową będzie jej lepiej ocenić kto jest godny powrotu do obsługi. Liberum veto to już kiedyś zniszczyło pewną demokrację szlachecką.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem