Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2021, 07:32   #304
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Masz rację. Wytraciliśmy pęd. Sesja miała ogromny potencjał. Młoda szlachcianka dochodzi do władzy, zostaje wyjęta spod prawa, ktoś nastaje na jej życie, po czym władza spada na jej siostrę. W tym wszystkim mamy ambitnego Seneszela i oddanego Silnikowidza, z których każdy pokątnie realizuje swoje cele.

To ma potencjał na serial Netflixa.

Niestety, wszystko było dobrze, gdy było dobrze.
Gdy terminy zaczęły nam się rozłazić, to wszystko powoli padało. No i przestrzeń kosmiczna w swym ogromie przytłacza.

Co mogę zasugerować? Spektakularne zakończenie. Może jakaś obecność wróciła na pokład z nami? Może przyjdzie nam stanąć do walki z demonami na własnym terytorium? To pomogłoby z kwestiami ambicji MG. Sam też tak mam, że nie znoszę zostawiać zawieszonych rzeczy.

Konkurencyjny Rogue Trader odkryje w przestrzeni dwa statki niedaleko siebie. Jeden kompletnie pusty i głuchy, drugi pełen rozszarpanych zwłok.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline