Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2021, 08:58   #298
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Względem odejścia Zombie i wakatu na moderatorce, to ja bym wskazał jako ciekawy post Arthura, choć nie w tak gloryfikacyjnym tonie (bo Alex znam tyle co nic).

Myślę, że aktualnie może być jakaś obawa ze strony 'rewolucjonistów' względem obsady moderacji z nadania Kerma (lub nawet nie tyle nadania, co przeforsowania w Otchłani), niepokoi też 'opcja veta'. Jakkolwiek całkowicie kumam też motywy proponowania "opcji przejściowej" - co się przewija w kuluarach (z całą sympatią i poparciem dla kandydatki), to powstaje też zagrożenie: "co po tym jak za jakis czas zgodnie z zapowiedziami (o ile dobrze rozkminiłem nastawienie) moderację opuści". Mieliśmy raz spektakularny "powrót z urlopu" (bodaj w styczniu 2020) po rezygnacji moderatorki przy okazji shitstormu z jesieni 2019. To było dosyć cięzkie gatunkowo.

Alex imho pokazała w tym temacie ważną rzecz.
Gdy Ombrose wyjechał ze swoim megapostem zrobiła rozłożenie tegoż posta na czynniki pierwsze wskazując jakie to było (za przeproszeniem Ombrose'a) dno w aspekcie walki o zmiany na górze. Choć skompromitowanie podejścia O. (nawet jak słuszne) to mocno dawało po pośladkach frakcji forsującej pewne zmiany, wpisywało się bowiem w to co robił Kerm (deprecjacja Ombrose'a).
Z drugiej strony jak Kerm przegiął pałę w odpowiedzi, to zniszczyła też Kerma.
I oba posty były nie w aspekcie forsowania kto jest zły i która strona ma rację, tylko logicznego wskazania kto leci po bandzie.

Chłodna głowa, dystans, logiczne podejście.

To są najważniejsze zalety moderatora, a Alex to ma.

Przemyśl to Micas nawet z ewentualnym towarzyszeniem na moderacji userki, której nick się przewija w kuluarach. Forum na tym nie straci, a imho wiele może zyskać.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem