Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2021, 11:18   #300
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Propozycja ode mnie odnośnie teamu weź-posprzątaj:
- Kerm jako admin stricte techniczny; rozwiązuje konflikty koniecznie w konsultacji z moderatorami: Micas [+ opcjonalnie druga osoba], i opcjonalnie konsultacji z Obsługą LI - do czasu ewentualnej wymiany osoby na tym stanowisku. Najlepiej by była to osoba ogarniająca kwestie techniczne (moja propozycja - psionik, ale spodziewam się, że się nie zgodzi),
- Micas jako praktyczny lead na tym forum [admin + moderator], do ewentualnego ustalenia kwestii admina,
- drugi moderator do pomocy - niektórzy zgłaszają Alex i ja najpewniej pod tą kandydaturą się podpiszę; zaznaczam, że nie znam jej osobiście, ale biorąc też pod uwagę młody wiek też jest większe prawdopodobieństwo, że może skuteczniej podjąć tą pozycję. Teraz tylko sprawa, czy Alex się zgodzi na taką propozycję, bo wcale nie musi.
- wakaty na opiekunów działów po ustaleniu relacji admin + moderator(zy).
- Zgodzę się z tym, by było jasne i dokładnie wypisane - kompetencje admina, moderatora i opiekunów; tudzież doprecyzować i zaktualizować regulamin LI, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem