Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2021, 11:41   #825
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Kaburagi Daichi
- Kohaku, niektórymi nie ma co się układać, bo zawsze zażądają większej stawki. A wasz stryj jest dla mnie zbyt obcym człowiekiem, żeby wiedzieć czy mogę mu ufać. - skwitował Daichi. - Ikki, ja jestem marnym materiałem na rady o rodzinie. JA mam ze swoimi rodzicami i rodzeństwem miałem takie przeżycia, że uciekłem z domu i nadal wolę trzymać się od nich z daleka. Nigdy nie byłem na takim poziomie z rodzeństwem co moje dzieci między sobą.

Migmar, zaliczyłem w życiu spotkanie z wieloma interpretatorami. Jak się coś ważnego dzieje, to zaraz wyciągają przepowiednie i znaki. Takie bogowie wiedzą skąd. Że Korra jest najgorszym Awatarem to gadano o znakach z czerwonym słońcem, z kości zwierząt i inne bzdury. Najgorszy? Ta jasne, jakby nie ona to Tkacze Wiatru byliby na wymarciu. To jest niezdrowe.

Bywali zaś tacy co to twierdzili, że przepowiednia co do Katary była nadużyta, lub się nie spełniła. Miała poślubić potężnego maga? Jest ktoś potężniejszy od Awatara? A i tak słyszałem wielu co twierdziło, że jej miłością był Władca Ognia Zuko, a nawet że większość jej dzieci to są Zuka, a nie Aanga. I dlatego tylko Tenzin jest Tkaczem Wiatru. Naprawdę, całe tablice mi o tym pokazywali. I przy tym ignorowali, że Bumi to ma bardzo podobną twarz do Aanga, a i nie mówiąc o tym, że jednak obudziła się w nim Magia Wiatru czyż nie?
Poleganie na przepowiedniach i przeznaczeniu jest jak poleganie na niestabilnym gruncie. I jeśli Jinora odwala takie małe świństwa w swojej biografii względem własnej siostry, to mam nadzieję, że jeśli Przepowiednia się spełni, to pierwszą córką okaże się ktoś inny.


Daichi silił się, żeby nie wywrócić oczami na Kun Luna. Może i nie był złym człowiekiem, ale na pewno o bardzo ograniczonej perspektywie, która utrudniała przebywanie z nim. Lata służby dały mu doświadczenie, które twierdziło, że ten facet nie da się łatwo odgonić.
- Dobra Kun Lun, ale szybko. Mam dzieci do pilnowania -powiedział.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 02-09-2021 o 13:42.
Guren jest teraz online