Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2021, 22:26   #828
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słysząc komentarz o urodzie kelnera Migmar przybrał kolor plasterka buraka którego właśnie wcinała Ikki ale pokiwał lekko głową

- Masz racje, za duży ze mnie plotkarz już zamilknę bo i tak za dużo powiedziałem. Warto żebyś przekazała jej ostrzeżenie jak ją zobaczysz albo może list ?- Dorjee próbował udawać że nie mają zaplanowanego zjazdu rodzinnego głów nacji wiatru.

- Kiepski ze mnie byłby szpieg za bardzo jestem wygadany... Kohaku, Rin chcecie coś zjeść albo się czegoś napić ? Mogę wam podać ja albo miły Pan kelner wam może podać... Sam chyba, spróbuje tej ryby w occie - Uznał że warto zadbać o dzieciaki kolegi, niby są na tyle duże że mogą same mogą wziąć jedzenie ale może są nieśmiałe ?

Kiedy to powiedział zorientował się że Rin ma usta pełne żarcia niczym homikoszynszyla - Zuu Puceek ?- Spytał niewyraźnie.
- Nie mów z pełnymi ustami Rin bo się zadławisz- Zwróciła mu uwagę siostra. Sama pałaszowała szaszłyk.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-09-2021 o 22:39.
Brilchan jest offline