Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2007, 16:33   #1
Sumar
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 1 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Podróż po więcej.

KOMENTARZE
Uff... właśnie sesja się rozpoczęła, tutaj komentować, pytać i wszystkie inne cuda.
Jutro napiszę zasady jakie obowiązują, bo dzisiaj już nie mam czasu, a i mam dosyć - zmęczyłem się.
Miłej gry życzę.
Tutaj jest mapka krainy.

PS. Aha, chyba niektóre Zdjęcia waszych postaci są za duże, ale jeśli tak to jutro to poprawię.


Ok. Zasady brzmią:
1. Posty co najmniej 1/48h. Przed dłuższą nieobecnością proszę mnie poinformować.
2. Wypowiedzi postaci proszę pisać kursywą, myśli w cudzysłowiach.
3. Macie się dobrze bawić.
4. Jeżeli punkt 3. nie jest stosowany, proszę się bawić lepiej.
5. Możecie robić prawie wszystko, łazić gdzie chcecie, ale to będzie się wiązało z tym, czy uda wam się zakończyć podróż sukcesem. Chodzi o to, że możecie więcej czasu spędzić na dowiadywaniu się od mieszkańców informacji dla was przydatnych, albo możecie od razu wyruszyć, zdobywając tym samym więcej czasu. Będziecie musieli podejmować decyzje.
6. Proszę nie nękać innych postaci... za bardzo. No bo trochę można, tylko tak, żeby nie psuć zabawy.

To tyle narazie.
Mój numer gg to 1696504. Proszę pisać bez oporów .
Pytania i komentarze tutaj.
 
__________________
Question everything.

Ostatnio edytowane przez Sumar : 31-08-2007 o 21:22.
Sumar jest offline