Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2021, 11:55   #241
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Piękna sesja bardzo za nią dziękuje niesamowity klimat Cyberpunka. Też postaram się dać notatki choć to dłużej może zająć szczególnie że dużo do napisania jest.

Widząc po tym, że Ketharian masz ochotę zagrać w wielu sesjach jako gracz to wiem że nie będzie to w najbliższym czasie ale jakbyś kiedyś miał ochotę wrócić do jakiś akcji w stylu kefirowych przekrętów albo ratowania wieprza z naszymi łobuzami to byłoby super

Teraz kilka pytań metagrowych bo nie sądzę żebyśmy do tego wracali.

Tak w wygodnym skrócie jak potoczyły się losy pierwszej grupy która przeszła ten scenariusz ? Strzelam że byli to Białas, Gonzales, Lenu i ten gościu co przegrał walkę w klubie i dał sobie zęby wybić co był z Lenu.

Wygląda na to że nasze postacie podjęły wszystkie możliwe złe decyzje poczynając od tego że Arti zaczął się stawiać Korpoborgowi zamiast robić za taksi albo uciekać i pomóc szabrować zwłoki :P I dobrze mi z tym serio świetna sesja

Następne pytania numerowane żeby było łatwiej.


1. Co to jest ten projekt Andromeda czemu był tyle wart i o co chodziło z Borgiem Rogera ?

2. Co White i Gonzo wsadzili Artiemu w zęby ? Zgaduje że to jakiś specjalny rodzaj promieniowania żeby go zlokalizować coś na tym zyskali ? Może to oni nas sprzedali Czarnemu Szwadronowi ?

To chyba tyle jeszcze raz dzięki wszystkim za wspólną grę mam nadzieje do zobaczenia w innych sesjach <3
 
Brilchan jest offline