Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2021, 08:41   #1167
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ombrose moje zdanie znasz. Chcę Cię w tej sesji. Jesteśmy tu, żeby się dobrze bawić i nie chciałbym, żeby to co dzieje się w innych częściach tego forum miało na to wpływ.

Co zaś do posta to mamy za sobą ogromny kamień milowy.

Tura 28

Dotarliście wszyscy do jednego ze schronień królowej Anny. cały Loft opisałem. Są tam przedmioty różnego rodzaju z przestrzeni ostatnich 450 lat. Kilka z nich wywołało u Was Memoriamy. Pamiętacie jeszcze jak rozgrywaliśmy pierwsze memoriamy?

Są to Wasze wspomnienia. Ja je inicjuje opisem. Rozpoczęciem. Wy decydujecie co dalej. Świat jest otwarty. Opisujecie do pierwszej sytuacji w której wymagany byłby rzut.

Ja nagradzałem to kropką w skillach.
Tym razem nie wszyscy mają opcję na kropkę w skilach. Tym razem w zależności od waszych zachowań zależeć będą pewne rzeczy w teraźniejszości. Dla większości jednak nadal mówimy o kropce w jakimś skilu, który będą chcieli wykorzystać w istniejącej sytuacji.

Spoon i Utamkeeus są w swoich wspomnieniach wampirami.
Qwerty może zdecydować czy jest żywy, czy martwy.
Reszta jest jeszcze ludźmi.

Chciałbym, żeby ta tura objęła około półtorej godziny gry + wspomnienie. Zakładam, że zakończycie w nowym apartamencie Cath (jest dużo bliżej niż Wasz hotel).

Następną turę zacznę od pobudki kolejnej nocy.

I na koniec: Za osiągnięcie kamienia milowego jakim jest zdobycie pieczęci Mitry każda z waszych postaci otrzymuje 15 punktów doświadczenia. Niektórzy nie rozdali wszystkiego z poprzedniego rozdziału, tak tylko przypominam. Informacje o rozwoju możecie podsyłać na PW, bo muszę kropki wstawić w swoich kartach.

Punkty rozdzielamy we śnie, czyli nie możecie np. zwiększyć sobie spostrzegawczości teraz i wykorzystać jej do przeszukania leża Królowej. Tak samo, jeżeli kolejna noc będzie równie intensywna, to nie będziecie mieli okazji w trakcie niej dołożyć sobie niczego za PDki.

Jak wspominałem w rekrutacji wieki temu: pomijamy proces szkolenia. Wasze postaci "przypominają sobie, że umiały to wcześniej". Tak.. możecie sobie "przypomnieć" że jesteście silniejsi :P

Ja w weekendy normalnie nie piszę, więc czas na tę kolejkę jest do niedzieli 12 września. Mój post chciałbym wstawić w poniedziałek 13.

W razie pytań jestem do dyspozycji.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline