Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2021, 18:29   #6
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Nie zrozumiałaś, mi chodzi o całkowita bierność. Ja opisuje scenę a oni na to to stoję i patrze. Tak cały czas .ja prowadze tylko tym których lubie lub tym którzy mnie zainteresują. Dalej jednak dzieje się to samo. Brak zaangażowania.
Jeśli brakuje im zaangażowania, to po co w ogóle się decydują? Najpierw ustal, czy wasze oczekiwania się nie rozmijają. Bo może być tak, że zwyczajnie jara ich coś zupełnie innego. Poproś ich, by napisali/opowiedzieli (nwm, w jakiej formule prowadzisz) czego oczekują od sesji. Mechanicznie i fabularnie. Przynajmniej tak na oko.

No i to, co dodał Asmodian. Angażuj ich w historię, ale nie instrumentalnie. Niech zaczepi ich jakiś NPC (zagada, wywoła bójkę czy coś), niech poturlają kośćmi i dzięki temu zrobią coś fajnego. Daj im na początku łatwiejsze wyzwania, by nabrali rozpędu. Niech zrobią trochę "cool things". Wybadaj, w którym momencie wykazują cień zaangażowania. I idź tym tropem.
 
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem