Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2007, 17:22   #110
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Lina;
Wrabiasz Amelię w wiosłowanie! OO
- Lina-san, to nie fair!!!;( - jęczy z rozpaczą Amelia. – Dlaczego ja mam wiosłować?!?! Jestem najmłodsza, najmniejsza, najsłabsza...!;( To po prostu nie jest sprawiedliweeee!;(



Karcące spojrzenie głodnej liny sprawia jednak, ze Amelia jednym susem wskakuje do łodzi i chwyta za wiosła ^^’

Również wskakujesz do łodzi i poganiasz Amelię byście odbili wreszcie od brzegu.

Filia; uskładawszy 11 takich samych kamyków, wchodzisz do łodzi. Nie podoba ci się fakt, że Xellos stoi na brzegu, „wpatrując się” w was zamkniętymi ślepkami i uśmiechając się uroczo.

Zelgadis; po krótkim spacerze wsiadasz ostrożnie do łodzi. Twój gniewny wzrok wyraża: „nie, nie potrzebujemy dziś kotwicy!”

Lina, Amelia, Filia i Zelgadis wypływają na jezioro. Xellos, Naga, Gourry i Jiras zostali na brzegu.
- Uważaj na siebie, szefie! – Jiras nerwowo obserwuje łódź.

Lina, Amelia, Filia i Zelgadis;
Zasapana Amelia z jęzorem na wierzchu wiosłuje jak umie.
- jesteście okropni! – jęczy, zbolała. – Zellgadis-san, gdyby Pan wiosłował, na pewno płynęlibyśmy szybciej!

Słoneczko zaszło, wokół jest ciemno, fruwają wszędzie cudowne komary i ścigające je nietoperki.
- Czy to już środek jeziora?! – skamle zasapana Amelia. – Nie mam siły płynąc daleeeeej!;(

Gourry, Naga, Xellos;
Obserwujecie łódź, która wypłynęła na jezioro. Wokół jest ciemno, chłodno i niezbyt przyjemnie. Stale atakują was hordy komarów i innego nocnego fruwadła. Nieopodal, w ciemnym gąszczu, trzasnęła jakaś złamana gałązka.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline