Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2021, 01:41   #47
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
A ja mam takie pytanie uzupełniające do pytania Asmo: te schody mają 10ft, więc zakładam, że Ocelot widzi przez ściany?

Odnośnie map, to chyba najlepiej będzie jak każda drużyna będzie miała swoją mapkę z tokenami.
Glupie założenie. Przez ściany może na 9 poziomie widzieć tylko warlock, a on jest bardem/sorcererem.

Widziałem co zrobił i było to wszystko normalne. Zresztą Wy też powinniście go zobaczyć gdy się wychylił. A że nie było widać u Was jak to zrobił? Cóż... ściana zasłania.

Znajomi z discorda wczoraj powiedzieli mi gdy im powiedziałem jakie klasy walczą, że my nie mamy szans.... szkoda, ale damy z siebie wszystko i zobaczymy jak będzie.

Popieram fakt posiadania dwóch map. Naszej i Waszej. To wiele ułatwi.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline