Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2021, 14:26   #20
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, Junior i Bart pracują nad wspólnym postem prezentującym wnioski ich postaci na temat tajemniczego zniknięcia śladów Steinhofera. Jak się lada chwila okaże, odpowiedź na pytanie sierżanta Knappe pociągnie za sobą kolejne, ale konwersacja w tym temacie będzie musiała chwilę poczekać, albowiem wilcza wataha w końcu przełamała swą ostrożność i zaczęła szukać żeru!

Aby nie trzymać reszty z Was zbyt długo w niepewności, postanowiłem rozegrać to następująco. Poprosiłem obu tropicieli o to, aby jeden z nich wrzucił do wątku sesji posta rezerwacji - tam umieszczą później opis swoich komentarzy odnośnie śladów Jurgena. Kiedy tylko pojawi się rezerwacja, ja umieszczę kolejną scenę fabularną opisującą nagły atak watahy (post już jest gotowy i czeka na doku). Wilków jest osiem, z czego jeden wyjątkowo wielki. W normalnych okolicznościach pewnie sam wybrałbym im cele, ale w takich warunkach któż wie, co takiemu zwierzęciu strzeli do głowy? Tak więc stado wybierze sobie ofiary wedle woli Ulryka (czy Taala, jeśli tak wolicie). W teście pod postem rzucę 8k12, dzięki czemu dowiemy się, kto w opinii drapieżników sprawia najbardziej apetyczne wrażenie.

1 - sierżant Knappe, 2 - Siegfried Wunde, 3 - Lori, 4 - Franz Mauer, 5 - młody Ruprecht, 6 - Karl Peter Niers, 7 - Olivia Hochberg, 7 - Lars, 9 - Gunter Hummel, 10 - panicz Mause, 11 - Kurt Weiblich, 12 - Oskar Fuchs.

Trzymam kciuki za Wasze szczęśliwe numery! Wiedząc, kto będzie gryziony od razu, a kto pozostawiony na deser, będziecie mogli przygotować swoje deklaracje. Preferowałbym scenkę fabularną (choćby i krótką), aby mieć technicznie możliwość skorzystania z Kostnicy. Widzę to następująco: każdy BG pisze scenkę, ale jeszcze nic nie rzuca. Następnie każdy BG w wątku komentarzy opisuje swoje deklaracje działania, a je po ich przejrzeniu informuję, jakich rzutów mi potrzeba (i wtedy pójdzie w ruch Kostnica). Na pewno będę chciał od każdego jeden rzut na SW (dla NPC sam rzucę).

Nanatar, przypominam o zaległych rzutach w pierwszym poście Olivii

W razie pytań nie wahajcie się pisać!

P.S. Bielon, mam w e-mailu Twojego awatara, ale muszę wpierw siąść do kompa, żeby go wrzucić, z telefonu nie potrafię.
 
Ketharian jest offline