Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2007, 17:41   #12
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Ech, a może ja jednak jestem dziwny. Patrząc na rówieśników wokół mnie to owszem. Wszyscy się obnoszą z tym, że:
a. lubią muzykę "pop" (czyli to, co lubią inni i "lansują" media)
b. wolą piwo A od piwa B
c. dyskoteka "Łolejazda" wcale nie jest taka zła
d. drugi sezon "Skazanego na śmierć" był lepszy (bo bardziej dynamiczny) niż pierwszy
e. etcetera
Ja jestem dziwny: wszyscy oboszą się na siłę ze swoimi zainteresowaniami (nawet z łamaniem prawa, ba! to jest najzajefajniejsze kurde, a nie?), a ja cichutko siedzę ze swoją fantastyką z osobami, które też się tym interesują. A może po prostu dbam o ich małe rozumki? Bo przecież kto z nich by zrozumiał rpg/literaturę fantastyczną, gdy cRPG to katorga a literatura traktująca o ramówce telewizji jest zbyt długa, gdyby czytać całą naraz.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline